careers - we are hiring 2

Προκηρύξεις Θέσεων Eργασίας

Ζητείται για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για εργασία σε εταιρεία Εγκατάστασης Φωτοβολταϊκών συστημάτων.

Βασικά Καθήκοντα

1. Οργάνωση, Επίβλεψη, Διαχείριση Εγκαταστάσεων
2. Επίσκεψη σε υποστατικά για σκοπούς προσφοράς και ελέγχου
3. Παραγγελίες υλικών, και έλεγχος στοκ
4. Έλεγχος με ΑΗΚ
5. Και ότι άλλο του ζητηθεί

Απαιτούμενα προσόντα

1. Απόφοιτος ηλεκτρολόγος μηχανικός
2. Να έχει βασικές πρακτικές δεξιότητες σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
3. Υπογραφή ΗΜΥ και ΕΤΕΚ θεωρείται επιπλέον προσόν
4. Οργανωτικές δεξιότητες
5. Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θεωρείται επιπλέον προσόν

Παρέχεται αυτοκίνητο και κινητό τής εταιρείας, μηνιαίες απολαβές ανάλογος των προσόντων.

Η βάση της εταιρείας βρίσκεται στην Λευκωσία.

Παρακαλώ όπως μας αποστείλετε βιογραφικό στο energy@polarthousing.com ή συμπληρώνοτας την πιο κάτω φόρμα επικοινωνίας.

Για πληροφορίες καλέστε στο 22 516435

O όμιλος εταιρειών POLART, στην Λευκωσία, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας, λόγω αυξημένου όγκου εργασιών ζητά άμεσα να προσλάβει για πλήρη απασχόληση αδειούχους/ες ηλεκτρολόγους εγκαταστάτες φωτοβολταϊκών συστημάτων στην εταιρεία Polart Energy.

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση φωτοβολταϊκών συστημάτων σε κατοικίες και βιομηχανίες
  • Επισκευή και συντήρηση των εν λόγω εγκαταστάσεων.
  • Ετοιμασία προσφορών αν απαιτείται
  • Υποβολή τελικού Σχεδίου as build, σε περίπτωση που διαφέρει από το αρχικό Σχέδιο εγκατάστασης
  • Άλλα καθήκοντα που τυχόν του ανατεθούν

Προσόντα:

  • 3 ετη τουλάχιστον εμπειρία ως τεχνικός ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων.
  • Απαιτούμενο προσόν η Πιστοποίηση ηλεκτρολόγου εγκαταστάτη από ΗΜΥ.
  • Πιστοποιημένος/η Εγκαταστάτης/τρια Φωτοβολταϊκών συστημάτων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Υ/Η ώστε να μπορεί να προγραμματίζει Φ/Β Inverters σύμφωνα με τις προδιαγραφές της ΑΗΚ.

​Να σημειωθεί ότι θα ενημερωθούν μόνο όσοι θα κληθούν στο στάδιο των συνεντεύξεων.

Ο μισθός είναι ανάλογος προσόντων και εργασιακής πείρας, ενώ η εταιρεία
διαθέτει τηλέφωνο και οδοιπορικά.

Αίτηση Για Θέση Εργασίας

Θα θέλατε να μιλήσετε με έναν ειδικό?

Αν χρειάζεστε βοήθεια και θέλετε να μιλήσετε με κάποιο από την ομάδα της PolartHousing, απλά επικοινωνήστε μαζί μας.
Η εξυπηρέτηση σας είναι προτεραιότητα για μας!

Compare listings

Compare